
Моноблок орташа температуралы POLAIR MM 109 SIN
- Бар
- Коды:202702
509 536 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR MM 109 SIN орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Корпус полимерлі жабыны бар мырышталған болаттан, ауа салқындатқыш тот баспайтын болаттан жасалған, бұл құрылымның коррозияға төзімділігі мен беріктігін арттыруға мүмкіндік береді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 5 °С-тан 40 °С-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайларда жұмыс істеуге арналған.
Мұнда қажетті параметрлерді орнату арқылы тоңазытқыш машинаны таңдауға болады.
Жинақтау:
- Жарықдиодты шам
- Желілік қосқыш
- Ажыратқыш
- Су төгетін түтік
- Аспалы кронштейн
- Метиздер
Ерекшеліктері:
- Электрлік жібіту
- Мыс-алюминий конденсаторы
- Кәдімгі жылу алмастырғыш конструкциясындағы екі түрлі металдардың түйісулеріне тән гальваникалық коррозияның болмауына байланысты коррозияға төзімділіктің жоғарылауы
- Қуатты аз тұтыну
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 3,2 мм
- Беті: 6,25 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 3,6 мм
- Беті: 4,63 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Электр кабелі:
- Сыртқы күштік: 2х 1,5 + 1х 1,5
- Датчиктерді қосу: 3х 0,75
- Камераны жарықтандыру: 2х 0,75
- Хладагент мөлшері: 0,56 кг
- Қаптамадағы габариттері: 879х563х914 мм
- Қаптама көлемі: 0,51 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қоршаған орта температурасы -10 °C-қа дейін жұмыс істеуге арналған "қысқы жинақ"
- Қашықтан басқару пульті (басқару панелін моноблоктан біршама қашықтықта орналастыру үшін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 81 келі |
| Биіктігі | 704 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 914 мм |
| Тереңдігі | 807 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 563 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 6 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 0.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 10 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | Ойық |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 900 Вт |
| Ені | 490 мм |
| Қаптамадағы ені | 879 мм |
- Бағасы: 509 536 ₸


