
Моноблок орташа температуралы Марихолодмаш MMN 106
- Бар
- Коды:62302
382 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш MMN 106 орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 45 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайда жұмыс істейді.
Жинақтау:
- Шағын арналы конденсатор
- Компрессор Danfoss немесе Tecumseh
- Хладагент: R404a
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Конденсатты жинауға және булауға арналған ванна
- Мыс-алюминий буландырғыш
- Буландырғышты ерітуге арналған электрлік жылытқыш
- Конденсатты ағызу құбырының ПЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,016 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 700 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Беті: 4,2 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,018 кВТ / 2600 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 600 м3/сағат
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Құю дозасы R404a: 0,30 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 9 кВТ
- Сыртқы күштік электрокабель: 3х1,5
- Камераны жарықтандыру: 2х0,5
- Қаптамадағы габариттері: 541х956х869 мм
- Қаптама көлемі: 0,45 м3
Камераның ұсынылатын көлемі қоршаған ортаның 30 °C температурасында көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MMN-106 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 693 мм |
| Тереңдігі | 843 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Камера көлемі | 6 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 0.375 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындату сыйымдылығы | 906 Вт |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 382 667 ₸


