
Төмен температуралы моноблок Mariholodmash LMN 217
- Бар
- Коды:72204
735 785 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш LMN 217 төмен температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 45 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайда жұмыс істейді.
Жинақтау:
- Шағын арналы конденсатор
- Компрессор Danfoss немесе Tecumseh
- Хладагент: R404a
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Конденсатты жинауға және булауға арналған ванна
- Мыс-алюминий буландырғыш
- Буландырғышты ерітуге арналған электрлік жылытқыш
- Конденсатты ағызу құбырының ПЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,016 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 254 мм
- Өнімділігі: 1400 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Беті: 8 м2
- Желдеткіштер саны: 2
- Желдеткіштің қуаты: 0,010 кВТ / 1300 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
- Өнімділігі: 1200 м3/сағат
- Еріту түрі: электрлік
- Еріту қуаты: 1,31 кВТ
- Ауа ағынының қашықтығы: 4 м
- Құю дозасы R404a: 0,48 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 25 кВТ
- Сыртқы күштік электрокабель: 5х1,5
- Камераны жарықтандыру: 2х0,5
- Қаптамадағы габариттері: 820х960х870 мм
Камераның ұсынылатын көлемі қоршаған ортаның 30 °C температурасында көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | LMN-217 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 17 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 1.042 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | төмен температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 1961 Вт |
| Ені | 735 мм |
- Бағасы: 735 785 ₸


