
Моноблок орташа температуралы Марихолодмаш MMN 338
- Бар
- Коды:83185
1 098 994 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш MMN 338 орташа температуралы моноблок тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоңазытқыш камераларында қажетті температуралық режимді сақтауға арналған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 12-ден 45 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80%-дан аспайтын жағдайда жұмыс істейді.
Жинақтау:
- Шағын арналы конденсатор
- Компрессор Danfoss немесе Tecumseh
- Хладагент: R404a
- Үрлеу желдеткіші
- Сүзгі-кептіргіш
- Электрлік басқару блогы
- Конденсатты жинауға және булауға арналған ванна
- Мыс-алюминий буландырғыш
- Буландырғышты ерітуге арналған электрлік жылытқыш
- Конденсатты ағызу құбырының ПЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Конденсатор:
- Қабырғалардың қадамы: 2,5 мм
- Беті: 18,29 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,055 кВТ / 1390 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 1850 м3/сағат
- Ауа салқындатқыш:
- Қабырғалардың қадамы: 5 мм
- Беті: 14,64 м2
- Желдеткіштер саны: 1
- Желдеткіштің қуаты: 0,055 кВТ / 1390 айн/мин.
- Дөңгелектің диаметрі: 315 мм
- Өнімділігі: 1850 м3/сағат
- Еріту қуаты: 2,61 кВТ
- Ауа ағынының қашықтығы: 6 м
- R404a құю дозасы: 1,9 кг
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 22 кВТ
- Сыртқы күштік электрокабель: 5х1,5
- Камераны жарықтандыру: 2х0,5
- Қаптамадағы габариттері: 970х1170х1180 мм
Камераның ұсынылатын көлемі қоршаған ортаның 30 °C температурасында көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MMN-338 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 107 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 1060 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Камера көлемі | 36 м3 |
| Тұтынылатын қуат | 0.9167 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -5-тен 5 градусқа дейін |
| Түрі | орташа температуралы |
| Орнату түрі | аспалы |
| Салқындатқыш | R404 |
| Салқындату сыйымдылығы | 3307 Вт |
| Ені | 851 мм |
- Бағасы: 1 098 994 ₸


