
Ұн елегіш ATESY каскады
- Бар
- Коды:22389
376 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Каскад ұн елегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда ұнды елеу, қопсыту және оттегімен байыту (аэрациялау) үшін қолданылады. Модель магниттік сепарация жүйесімен жабдықталған, ол тор бұзылған кезде болат бөлшектерін ұстауға мүмкіндік береді. Бункер тот баспайтын болаттан, жетек корпусы мырышталған болаттан, елеуіш арнайы магнитті болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тиеу бункерінен, қабылдау бункерінен және жетек корпусынан тұрады
- Жұмыс принципі дірілдейтін електі пайдалану болып табылады, ол арқылы ұн бөліктерге бөлінеді
- Механикалық тербеліс генераторы ұнның еленуін және оның бір мезгілде қопсытылуын және оттегімен қанықтырылуын (аэрациясын) қамтамасыз ете отырып, бункердің жоғары жиіліктегі шайқалуын тудырады.
- Қақпақ шаңның пайда болуына және бөгде заттардың бункерге түсуіне жол бермейді
- Қажет болса, тиеу бункері оңай алынып тасталады - "қанат" бұрандаларының көмегімен қабылдау бункеріне бекітіледі
- Шағын габаритті және шағын құрылғы
- Қосылу пайдалану жөніндегі нұсқаулықтың "А қосымшасында" келтірілген схемаға сәйкес жүзеге асырылады
Қосымша сипаттамалар:
- Бір мезгілде тиелетін ұн саны: 5 кг
- Елеуіш ұяшығының өлшемі: 1,2х1,2 мм
- Елек сымының диаметрі: 0,32 мм
- Қаптамадағы габариттері: 730х720х930 мм
Назар аударыңыз! ПМ12-010220 2В стартері жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ұн елегіш Каскад / СП146 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Бункердің сыйымдылығы | 40 л |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 150 кг/сағ |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 376 230 ₸


