
Ұн елегіш KAYMAN МП-В-40 А
- Бар
- Коды:231593
358 036 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұн елегіш KAYMAN МП-В-40 А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда ұнды елеу, қопсыту және оттегімен байыту (аэрация) үшін қолданылады. Модель магниттік сепарация жүйесімен жабдықталған, ол тор бұзылған кезде болат бөлшектерін ұстауға мүмкіндік береді. Тиеу және қабылдау бункерлері тот баспайтын болаттан, жетек корпусы мырышталған болаттан, елеуіш арнайы магнитті болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тиеу бункерінен, қабылдау бункерінен және жетек корпусынан тұрады
- Жұмыс принципі дірілдейтін електі пайдалану болып табылады, ол арқылы ұн бөліктерге бөлінеді
- Қақпақ шаңның пайда болуына және бөгде заттардың бункерге түсуіне жол бермейді
- Қажет болса, тиеу бункері оңай алынып тасталады - "қанат" бұрандаларының көмегімен қабылдау бункеріне бекітіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Бір мезгілде тиелетін ұн саны: 5 кг
- Елеуіш ұяшығының өлшемі: 1,2х1,2 мм
- Елек сымының диаметрі: 0,32 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48.8 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Бункердің сыйымдылығы | 40 л |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 150 кг/сағ |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 358 036 ₸


