
Ұн елегіш Grill Master ПМ/1
- Бар
- Коды:176288
388 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ПМ/1 ұн елегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кондитерлік және нан-тоқаш өнімдерін пісірер алдында ұнды електен өткізуге, қопсытуға және оттегімен қанықтыруға арналған. Модель ықшам өлшемдерге ие, магнитті бөлу жүйесімен, алынбалы ұн ыдысымен және өнімділігі жоғары тербеліс генераторымен жабдықталған. Құрылғының корпусы мен барлық бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Елеуіш ұяшығының өлшемі: 1,2х1,2 мм
- Ұнды бір реттік тиеу: 6 кг
- Қаптамадағы габариттері: 550х716х1125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ӨМ/1 70001/207021 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 48 келі |
| Биіктігі | 875 мм |
| Тереңдігі | 626 мм |
| Бункердің сыйымдылығы | 40 л |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 150 кг/сағ |
| Қуат | 0.09 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Ені | 458 мм |
- Бағасы: 388 571 ₸


