
Восход ПВГ-600М ұн елеуіші (торламасыз)
- Бар
- Коды:66947
1 140 438 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ПВГ-600М дірілдеткіш ұн елеуіш наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында ылғалдылығы 15%-дан аспайтын ұнды бөгде заттардан елеу, сондай-ақ оны қопсыту және желдету үшін қолданылады. Ферромагниттік қоспалардың бөлінуі магниттік ұстағыштардың көмегімен жүреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 910x755x1295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 152.00.000-01 / 070701-189-002 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 100 келі |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 600 кг/сағ |
| Қуат | 0.325 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Ені | 1070 мм |
- Бағасы: 1 140 438 ₸


