
Ұн елегіш Восход ПМ-900М
- Бар
- Коды:66946
1 890 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Восход ПМ-900М ортадан тепкіш ұн елеуіш наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және тамақ өнеркәсібі кәсіпорындарында ылғалдылығы 15%-дан аспайтын ұнды бөгде заттардан елеу, сондай-ақ оны қопсыту және желдету үшін қолданылады. Ферромагниттік қоспалардың бөлінуі магниттік ұстағыштардың көмегімен жүреді. Ұн елегіш еленген ұнды биіктігі 920 мм-ге дейінгі технологиялық ыдыстарға, оның ішінде 330 литрлік А2-ХТ3Б және А2-ХТМ илегіш ыдыстарға салады.
Жеткізу көлеміне қосалқы бөлшектер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ұн салынған қаптарды көтеруге арналған құрылғы
- Қаптардағы ұнды қабылдау ыдысына салуға арналған құрылғы
- Жиналмалы қабылдау бункері
- Елеу торабының төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Техникалық: 3500 кг/сағ
- Пайдалану: 2500 кг/сағ
- Қаптамадағы габариттері: 1000х665х1440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Тереңдігі | 608 мм |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 3500 кг/сағ |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Ортадан тепкіш |
| Ені | 972 мм |
- Бағасы: 1 890 646 ₸


