
Тағамтех МПВ-150 ұн елеуіші
- Бар
- Коды:51383
346 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұн елеуіш Тағамдық технологиялар МПВ-150 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұнды басқа заттардан елеу және тазарту, сондай-ақ қопсыту және ауамен қанықтыру үшін қолданылады. Модель металл ұстағышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қабылдау бункерінің сыйымдылығы: 20 кг
- Шу деңгейі: 80 дБ артық емес
- Қаптамадағы габариттері: 610х460х900 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044156 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Магниттік сепарацияөнімділік | 150 кг/сағ |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 346 118 ₸


