
Баяу пісіргіш Gemlux GL-MC-L5
- Бар
- Коды:116831
25 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MC-L5 мультиваркасы жеке үйлер мен пәтерлерде бумен пісіруге, қуыруға, бұқтыруға, пісіруге және әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Модель СКД дисплейі бар сенсорлық басқару элементтерімен, таймермен (2 минуттан 15 сағатқа дейін) және қос қазандықпен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған, корпустағы кірістіру керамикалық жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне қасық, күрішке арналған қалақ және 160 мл өлшеуіш шыныаяқ кіреді.
Ерекшеліктері:
- 20 бағдарлама
- Кейінге қалдырылған старт (5 минуттан 24 сағатқа дейін)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Құрылғы түрі | мультипісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.75 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 0.86 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 180 °С-қа дейін |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 25 222 ₸


