
Баяу пісіргіш Gemlux GL-MC-865
- Бар
- Коды:116830
25 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MC-865 мультиваркасы жеке үйлер мен пәтерлерде бумен пісіруге, қуыруға, бұқтыруға, пісіруге және әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Модель СКД дисплейі бар сенсорлық басқару элементтерімен, таймермен (20 минуттан 15 сағатқа дейін) және қос қазандықпен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған, корпустағы кірістіру керамикалық жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне қасық, күріш қалақшасы және өлшеуіш шыныаяқ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Құрылғы түрі | мультипісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.94 келі |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Қуат | 0.86 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 180 °С-қа дейін |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 25 222 ₸


