
Баяу пісіргіш Gemlux GL-PC-61
- Бар
- Коды:116835
28 848 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-PC-61 мультиваркасы жеке үйлер мен пәтерлерде бумен пісіруге, қуыруға, бұқтыруға, пісіруге және әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Модель СКД дисплейі бар сенсорлық басқару элементтерімен және 24 сағаттық таймермен жабдықталған. Корпустағы кірістіру керамикалық жабыны бар алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне күріш қалақшасы, қасық және өлшеуіш шыныаяқ кіреді.
Ерекшеліктері:
- 16 бағдарлама
- Кейінге қалдырылған старт
- Буды ысыру түймесі
- Қысымды шектеу клапаны
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Құрылғы түрі | мультипісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.39 кг |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 6 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 28 848 ₸


