
Баяу пісіргіш Gemlux GL-PC-27
- Бар
- Коды:115305
25 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-PC-27 мультиваркасы жеке үйлер мен пәтерлерде бумен пісіруге, қуыруға, бұқтыруға, пісіруге және әртүрлі өнімдерді пісіруге арналған. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, 24 сағаттық таймермен жабдықталған. Корпустағы кірістіру керамикалық жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Құрылғы түрі | мультипісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.93 кг |
| Биіктігі | 255 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 385 мм |
- Бағасы: 25 222 ₸


