
VIATTO VA-MG191 электрлі ет тартқышы
- Бар
- Коды:340119
97 801 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MG191 электрлі ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель реверс функциясымен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне шұжықтарды дайындауға арналған 4 саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қондырма ұяшықтарының диаметрі:
- Қалыптау: 3,5 мм
- Үлкен: 2 мм
- Орташа: 1,8 мм
- Кіші: 1,4 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Саптамалар саны | 4 |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 97 801 ₸







