
Ет тартқыш Abat МЭП-300
- Бар
- Коды:94147
802 950 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МЭП-300 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус, шнек, қысқыш гайка жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, үлкен торлы қайтымды пышақ және таяз торлы қайтымды пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сым тартылған, төмен сортты етті тор-пышақ торабын бөлшектемей оңай алу үшін кері реверс
- Көбірек тиеу үшін науаның бүйір биіктігі ұлғайтылды
Қосымша сипаттамалар:
- Бұранданың айналу жиілігі: 250 айн/мин.
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
- Тиеу аузының биіктігі: 40 мм
- Тиеу аузының диаметрі: 65х48 мм
- Редуктордағы майдың көлемі: 0,4 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000008927 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Биіктігі | 472 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 1.9 кВТ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 690 мм |
- Бағасы: 802 950 ₸


