
Ет тартқыш Abat МЭП-300Н-01
- Бар
- Коды:104743
706 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МЭП-300Н-01 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус, шнек, гайка алюминийден, науа мен сыртқы қаптама жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, үлкен торлы қайтымды пышақ және таяз торлы қайтымды пышақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Сым тартылған, төмен сортты етті тор-пышақ торабын бөлшектемей оңай алу үшін кері реверс
- Бұрандаға жоғары айналу моментін беру
- Көбірек тиеу үшін науаның бүйір биіктігі ұлғайтылды
- Шудың төмен деңгейі
Қосымша сипаттамалар:
- Бұранданың айналу жиілігі: 200 айн/мин.
- Торлардың сыртқы диаметрі: 82 мм
- Торлардың саңылауларының диаметрі: 5 / 9 мм
- Тиеу аузының биіктігі: 40 мм
- Редуктордағы майдың көлемі: 0,5 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000001945741004111872 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 64.5 кг |
| Биіктігі | 428 мм |
| Тереңдігі | 532 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Тұтынылатын қуат | 1.1 кВТ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бұранданың айналу жиілігі | 200 айн/мин. |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 706 572 ₸



