
Ет тартқыш Abat МЭП-600
- Бар
- Коды:291755
2 455 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat МЭП-600 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет өндірісінде ет пен балықты ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Корпус, шнек, гайка, науа және қаптама жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шнек, кескіш пышақ, екі жақты пышақ, үлкен тор, екі жақты пышақ және жұқа тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Торларды, шнектерді және пышақтарды стандартты, жартылай ілгіш және толық ілгіш ретінде жинау мүмкіндігі
- Үнсіз жұмыс
- Тазалау және жуу үшін бөлшектеуге оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу науасының көлемі: 35 л
- Тордың диаметрі: 98 мм
- Шнектің айналу жетегінің қуаты: 3 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектердегі тіреуіш
- Қорғаныс қақпағы бар басқару басқышы
- Тартылған ет үлестіргіші
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000378 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 690 мм |
| Тереңдігі | 740 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 600-ден 800 кг/сағ дейін |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 740 мм |
- Бағасы: 2 455 027 ₸



