
GASTRORAG HM-22 ет тартқышы
- Бар
- Коды:42273
286 195 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HM-22 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус алюминийден, ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 5 мм саңылаулары бар пышақ пен тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 286 195 ₸


