
GASTRORAG TC12 ет тартқышы
- Бар
- Коды:51746
194 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TC12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус пен ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пышақ және диаметрі 5 және 8 мм саңылаулары бар 2 тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 423 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 120 айн/мин. |
| Ені | 421 мм |
- Бағасы: 194 779 ₸


