
GASTRORAG HM-12NS ет тартқышы
- Бар
- Коды:51743
272 531 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HM-12NS ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус алюминийден, ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пышақ, диаметрі 5 және 8 мм саңылаулары бар 2 тор және диаметрі 15, 20 және 25 мм 3 штангалық шұңқыр кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Биіктігі | 506 мм |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 140 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 444 мм |
- Бағасы: 272 531 ₸


