
GASTRORAG HM-22B ет тартқышы
- Бар
- Коды:42275
305 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HM-22B ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус алюминийден, ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне кескіш пышақ, қос пышақ және диаметрі 5 мм саңылаулары бар тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | унгердің 1/2 бөлігі |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 305 565 ₸


