
GASTRORAG HM-12 ет тартқышы
- Бар
- Коды:42272
313 581 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HM-12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус алюминийден, ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне пышақ және диаметрі 6 және 8 мм саңылаулары бар 2 тор кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 475 мм |
- Бағасы: 313 581 ₸


