
GASTRORAG TC12LUX ет тартқышы
- Бар
- Коды:42276
275 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG TC12LUX ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель қозғалтқышты салқындату жүйесімен, кері функциямен, жоғары жақтары бар қабылдау науасымен және итергішпен жабдықталған. Корпус пен ет тартқыш жүйесі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне диаметрі 6 мм саңылаулары бар пышақ пен тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қуат | 0.74 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 275 980 ₸


