
VIATTO VA-MG12ASS ет тартқышы
- Бар
- Коды:179691
127 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MG12ASS ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель алынбалы стандартты кесу қондырғысымен жабдықталған. Шнек пен гильза алюминийден, корпус, пышақ және тор тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диаметрі: 60 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.38 кг |
| Биіктігі | 352 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 1400 айн/мин. |
| Ені | 396 мм |
- Бағасы: 127 717 ₸






