
Ет тартқыш VIATTO VA-MGPS12
- Бар
- Коды:179697
180 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MGPS12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель алынбалы стандартты кесу қондырғысымен жабдықталған. Шнек пен жең темірден, ал корпус, пышақ және тор тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х450х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 1.1 кВТ |
| Өнімділік | 200 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 180 122 ₸


