
VIATTO HM-22A ет тартқышы
- Бар
- Коды:66747
429 307 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HM-22A ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады.
Жеткізу көлеміне астыңғы жағына бекітілген тор және 3 тор мен 2 пышақтан тұратын Unger жүйесі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 510х220х262 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.14 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.8 кг |
| Биіктігі | 262 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 429 307 ₸


