
VIATTO HFM-12 220В ет тартқышы
- Бар
- Коды:106291
289 140 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HFM-12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтау үшін қолданылады. Модель алынбалы кесу қондырғысымен және реверсімен жабдықталған. Бункер мен корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 565х260х465 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.28 кг |
| Биіктігі | 421 мм |
| Тереңдігі | 229 мм |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 521 мм |
- Бағасы: 289 140 ₸


