
VIATTO HM-12 220В ет тартқышы
- Бар
- Коды:17262
306 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HM-12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандырудың шағын кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға арналған. Модель реверс функциясымен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне астыңғы жағына бекітілген тор және диаметрі 6 және 8 мм болатын 2 ауыстырылатын тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 602х454х365 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HM-12 (220В) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.12 кг |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.85 кВТ |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 250 мм |
- Бағасы: 306 647 ₸



