
VIATTO VA-MG22SS ет тартқышы
- Бар
- Коды:257393
223 678 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MG22SS ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықтан тартылған еттің әртүрлі түрлерін алу, котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель алмалы-салмалы кескіш қондырғымен жабдықталған. Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жиынтықта: пышақ, тор және итергіш.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 223 678 ₸


