
VIATTO VI-AJT12 ет тартқышы
- Бар
- Коды:289518
158 324 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VI-AJT12 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 тор (6 және 8 мм), пышақ, шұжық қондырмасы және итергіш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диметрі: 70 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 165 айн/мин. |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 158 324 ₸





