
Ет тартқыш VIATTO HM-22B 220В 1/2 Unger
- Бар
- Коды:17258
390 873 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Viatto HM-22B 220В 1/2 Unger ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты және басқа өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Модель реверс функциясымен және итергішпен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HM-22B (220В) 1/2 Unger |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.6 кг |
| Биіктігі | 397 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | унгердің 1/2 бөлігі |
| Өнімділік | 240 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 503 мм |
- Бағасы: 390 873 ₸


