
VIATTO HM-22 220В ет тартқышы
- Бар
- Коды:66745
347 529 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HM-22 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет, балық және басқа да өнімдерді мұқият ұнтақтау үшін қолданылады. Корпусы алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне астыңғы жағына бекітілген тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.14 кг |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 487 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 220 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 347 529 ₸


