
VIATTO VA-MG600W ет тартқышы
- Бар
- Коды:127448
111 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MG600W ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель реверс функциясымен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған, кесу жинағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 жұмыс жылдамдығы
- Классикалық кескіш түйін
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Жарық индикаторы
- Сымға арналған кіріктірілген бөлік
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диаметрі: 44 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Өнімділік | 130 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 85-тен 110 айн/мин дейін. |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 111 514 ₸


