
VIATTO VA-MG500 ет тартқышы
- Бар
- Коды:127450
108 266 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MG500 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін және балықты тартылған етке ұсақтау, сондай-ақ котлет массасын қайта ұнтақтау үшін қолданылады. Модель реверс функциясымен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған, кесу жинағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 жұмыс жылдамдығы
- Классикалық кескіш түйін
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Жарық индикаторы
- Сымға арналған кіріктірілген бөлік
Қосымша сипаттамалар:
- Тиеу тесігінің диаметрі: 44 мм
- Қаптамадағы габариттері: 396х305х352
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.46 кг |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Өнімділік | 160 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 180-ден 210 айн/мин дейін. |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 108 266 ₸


