
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-600
- Бар
- Коды:16948
584 307 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MIM-600 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен және алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Жеткізу көлеміне Купальник миміне арналған саптама кіреді-600.00.021
Қосымша сипаттамалар:
- Сыртқы диаметрі:
- №2 тор: 105 мм
- №3 тор: 105 мм
- Тесіктердің диаметрі:
- №2 тор: 5 мм
- №3 тор: 9 мм
- Саңылаулар саны:
- №2 тор: 132
- №3 тор: 54
- Номиналды тұтынылатын қуат: 2,71 кВТ
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 2,2 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 782х496х658 мм
- Қаптама көлемі: 0,26 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- №1 тор:
- Сыртқы диаметрі: 105 мм
- Тесіктердің диаметрі: 3 мм
- Саңылаулар саны: 276
* Ет тартқыштың өнімділігі 2-ші сортты сиыр етін диаметрі 9 және 5 мм саңылаулары бар екі тор арқылы ұнтақтау кезінде көрсетіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000035952 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 576 мм |
| Тереңдігі | 765 мм |
| Қуат | 2.71 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 200 кг/сағ |
| Өнімділік | 600 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 250 айн/мин. |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 584 307 ₸


