
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-300М-01
- Бар
- Коды:99360
509 375 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MIM-300M-01 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен, алынбалы тостағанмен және "Реверс" функциясымен жабдықталған, бұл өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы
- Желдетілген қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыртқы диаметрі:
- №2 тор: 82 мм
- №3 тор: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі:
- №2 тор: 5 мм
- №3 тор: 9 мм
- Саңылаулар саны:
- №2 тор: 90
- №3 тор: 30
- Номиналды тұтынылатын қуат: 2,2 кВТ
- Тиеу тесігінің өлшемі: 80х74 мм
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 1,5 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- №1 тор:
- Сыртқы диаметрі: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі: 3 мм
- Саңылаулар саны: 217
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150251 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 100 кг/сағ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 185 айн/мин. |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 509 375 ₸


