
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-300
- Бар
- Коды:16947
579 177 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МИМ-300 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен және алынбалы тостағанмен жабдықталған. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Жеткізу көлеміне Купальник миміне арналған саптама кіреді-600.00.021
Қосымша сипаттамалар:
- Сыртқы диаметрі:
- №2 тор: 82 мм
- №3 тор: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі:
- №2 тор: 5 мм
- №3 тор: 9 мм
- Саңылаулар саны:
- №2 тор: 90
- №3 тор: 30
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1,9 кВТ
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 714х496х658 мм
- Қаптама көлемі: 0,23 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- №1 тор:
- Сыртқы диаметрі: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі: 3 мм
- Саңылаулар саны: 217
* Ет тартқыштың өнімділігі 2-ші сортты сиыр етін диаметрі 9 және 5 мм саңылаулары бар екі тор арқылы ұнтақтау кезінде көрсетіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000035950 МИМ 300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 441 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 100 кг/сағ |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 250 айн/мин. |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 579 177 ₸


