
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-150-01
- Бар
- Коды:118618
406 261 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МИМ-150-01 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен, алынбалы тостағанмен және "Реверс" функциясымен жабдықталған, бұл өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы
- Желдетілген қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі: 6 л
- Ыдыстағы тиеу тесігінің диаметрі: 52 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000166002 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 490 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Қуат | 1.18 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Кері кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 185 айн/мин. |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 406 261 ₸



