
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-350
- Бар
- Коды:16945
504 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МИМ-350 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен, алынбалы тостағанмен және "Реверс" функциясымен жабдықталған, бұл өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы
- Желдетілген қозғалтқыш
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыртқы диаметрі:
- №2 тор: 82 мм
- №3 тор: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі:
- №2 тор: 5 мм
- №3 тор: 9 мм
- Саңылаулар саны:
- №2 тор: 90
- №3 тор: 30
- Номиналды тұтынылатын қуат: 1,91 кВТ
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 1,5 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 691х578х532 мм
- Қаптама көлемі: 0,21 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- №1 тор:
- Сыртқы диаметрі: 82 мм
- Тесіктердің диаметрі: 3 мм
- Саңылаулар саны: 217
* Ет тартқыштың өнімділігі 2-ші сортты сиыр етін диаметрі 9 және 5 мм саңылаулары бар екі тор арқылы ұнтақтау кезінде көрсетіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000099113 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | толық унгер |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 100 кг/сағ |
| Өнімділік | 350 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 185 айн/мин. |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 504 816 ₸


