
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-1000
- Бар
- Коды:116971
3 142 506 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MIM-1000 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен және "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді. Корпус пен қаптама тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Желдетілген қозғалтқыш
- Қос беріліс: электр қозғалтқышы-тізбекті беріліс-белдік беріліс-аралық білік-жетек білігі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі: 40 л
- Тиеу тесігінің диаметрі: 128 мм
- саңылауларының диаметрі 4,5 және 6 мм болатын 2 тор (сыртқы диаметрі 155 мм)
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000163318 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 215 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 217 келі |
| Биіктігі | 1110 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Тұтынылатын қуат | 6.5 кВТ |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 100 кг/сағ |
| Өнімділік | 1000 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 185 айн/мин. |
| Ені | 1225 мм |
- Бағасы: 3 142 506 ₸


