
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-80-01
- Бар
- Коды:30227
474 332 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МИМ-80-01 ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет пен балықты тартылған етке ұсақтау, котлеттерді қайта ұнтақтау және шұжықтарды толтыру үшін қолданылады. Модель жетекпен, алынбалы тостағанмен және "Реверс" функциясымен жабдықталған, бұл өзектерді орау кезінде машиналарды қосымша бөлшектемей-ақ шнекті босатуға мүмкіндік береді. Корпус алюминийден, қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дыбыссыз құрт редукторы
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сыртқы диаметрі:
- №2 тор: 60 мм
- №3 тор: 60 мм
- Тесіктердің диаметрі:
- №2 тор: 5 мм
- №3 тор: 9 мм
- Саңылаулар саны:
- №2 тор: 42
- №3 тор: 12
- Номиналды тұтынылатын қуат: 0,82 кВТ
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,55 кВТ
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000110642 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | унгердің 1/2 бөлігі |
| Тұтынылатын қуат | 0.82 кВТ |
| Қайта ұнтақтау кезінде | 15 кг/сағ |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Бұранданың айналу жиілігі | 187 айн/мин. |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 474 332 ₸


