
Торғмаш (Баранович) ет тартқышы МИМ-1000м
- Бар
- Коды:174428
3 651 164 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH MIM-1000m ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда кесілген, сіңірлі етті тартылған етке ұнтақтау үшін қолданылады. Модель Enterprise алмалы-салмалы пышақтар мен торлар жүйесімен, "Реверс" функциясымен жабдықталған, ол өзектерді орау кезінде жинақты қосымша бөлшектемей-ақ өнімді тиеу мойнына қайтаруға мүмкіндік береді: пышақ-тор-шнек және доңғалақ тірегі. Бұйым толығымен жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Белдік жетегі
- Дыбыссыз құрт редукторы
- Пышақтар жүйесі көптеген қайрауларды жүргізу үшін жеткілікті қалыңдыққа ие
- Көп сағаттық үздіксіз жұмыс істеуге арналған желдетілетін үш фазалы қозғалтқыш
- Корпусты бекіту қақпақ гайкаларымен жүзеге асырылады
- Тиеу тесігінің үстінде итергіші бар алынбайтын сақтандырғыштың болуы персоналдың жұмыс істеп тұрған ет тартқыштың бұрандасына қолын тигізуіне жол бермейді
- Ыдыстарды сақтауға арналған бөлік
- МЕМСТ15150-69 бойынша УХЛ 4 орындауында шығарылады
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі: 40 л
- Торлар параметрлері:
- Сыртқы диаметрі: 155 мм
- Тесіктердің диаметрі: 4,5 / 6 / 8 мм
- Саңылаулар саны: 348 / 216 / 132
- Қоршаған ортаның температурасы: 1-ден 35 °С-қа дейін
- Өңделетін өнімнің температурасы: 8± 2 °С
- Қаптамадағы габариттері: 1300х650х1100 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | E2188 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 152 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 155 келі |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қуат | 5.5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Тұтынылатын қуат | 6.5 кВТ |
| Өнімділік | 1000 кг/сағ |
| Кері кернеу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Ені | 1225 мм |
- Бағасы: 3 651 164 ₸


