
Gemlux GL-MG5PRO ет тартқышы
- Бар
- Коды:94027
140 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MG5PRO ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тартылған ет пен балық және шұжық өнімдерін дайындау үшін қолданылады. Модель тиеу науасымен және кері функциямен жабдықталған, ол бұранданы өніммен бекітіп алған жағдайда құрылғыны бөлшектемей және тазаламай-ақ босатуға мүмкіндік береді. Корпус алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 пышақ, Ø 3, 4,5 және 8 мм саңылаулары бар 3 тор, итергіш және шұжықтарды пісіруге арналған 2 саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік 2,7 кг/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.9 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 382 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Өнімділік | 162 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 292 мм |
- Бағасы: 140 971 ₸


