
Ет тартқыш Hurakan HKN-12SC
- Бар
- Коды:97497
133 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12SC ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус пен науа тот баспайтын болаттан, ет тартқыш бөлігі хромдалған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, 2 пышақ және 2 тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.39 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 160 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 133 030 ₸





