
Ет тартқыш Hurakan HKN-12N
- Бар
- Коды:71340
172 953 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12N ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус боялған металдан, науа тот баспайтын болаттан, ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан, корпустың үстіңгі бөлігі хромнан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы мен итергіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.63 кг |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.75 кВТ |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190 айн/мин. |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 172 953 ₸





