
Ет тартқыш Hurakan HKN-12CR
- Бар
- Коды:71339
152 670 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12CR ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус боялған металдан, науа тот баспайтын болаттан, ет тартқыш бөлігі хромдалған металдан, корпустың үстіңгі бөлігі хромдалған.
Жеткізу көлеміне 2 пышақ, диаметрі 6 және 8 мм болатын 2 тор, тиеу науасы және итергіш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 144944 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.7 кг |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 160 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бұранданың айналу жиілігі | 190 айн/мин. |
| Ені | 225 мм |
- Бағасы: 152 670 ₸


