
Ет тартқыш Hurakan HKN-22SC
- Бар
- Коды:97498
231 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-22SC ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус пен науа тот баспайтын болаттан, ет тартқыш бөлігі хромдалған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, 2 пышақ және 2 тор кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163123 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.08 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 231 342 ₸





