
Ет тартқыш Hurakan HKN-22SS
- Бар
- Коды:101702
243 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-22SS ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус, науа және ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, 2 пышақ және 2 тор кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163122 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.67 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 250 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 243 289 ₸





