
Ет тартқыш Hurakan HKN-12SS
- Бар
- Коды:94235
170 192 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-12SS ет тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, котлет массасын қайта ұнтақтауға және шұжықтарды толтыруға арналған. Ет тартқыштар кіріктірілген тісті доңғалақтар жүйесімен қозғалады. Корпус, науа және ет тартқыш бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тиеу науасы, итергіш, 2 пышақ және 2 тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163119 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 390 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Пышақтар мен торлар жиынтығы | классикалық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 120 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 170 192 ₸




